01/03 

Gerbiami Mažeikių, Sedos, Naftininkų kredito unijų ir kredito unijos Skuodo bankelis nariai,

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad 2019 m. gruodžio 2 d. Lietuvos bankas patvirtino/ išdavė leidimą Mažeikių kredito unijos, Sedos kredito unijos, Naftininkų kredito unijos ir kredito unijos Skuodo bankelis reorganizavimui, prijungiant Sedos kredito uniją, Naftininkų kredito uniją ir kredito uniją Skuodo bankelis prie Mažeikių kredito unijos.

Gavę šį leidimą, sujungimą planuojame įgyvendinti 2019 m. gruodžio 31 d. Sėkmingai užbaigus susijungimo procesus, visas Sedos kredito unijos, Naftininkų kredito unijos ir kredito unijos Skuodo bankelis turtas ir įsipareigojimai bus perkelti į Mažeikių kredito uniją.

Sedos kredito unijos, Naftininkų kredito unijos ir kredito unijos Skuodo bankelis sutartiniai įsipareigojimai kiekvienam unijos nariui išliks galiojantys, finansines paslaugas teiksime kaip įprasta. Iš karto po susijungimo narių atsiskaitomųjų sąskaitų numeriai, sutartys, mokėjimo kortelės, kodai, slaptažodžiai ir kitos priemonės išliks nepakitusios.

Vėliau kiekvienas narys gaus pranešimą apie jį paliesiančius pokyčius.

Yra labai nedidelė tikimybė, kad susijungimo metu ar iš kart po jo naudojantis kredito unijos paslaugomis gali pasitaikyti trumpalaikių nesklandumų. Bet kokiu atveju, stengsimės padaryti viską, kad susijungimo procesas būtų sklandus ir nariai nepatirtų jokių nepatogumų.

Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis telefonu 8 443 35071 arba el. paštu – mazeikiai@lku.lt.